Titulní obrázek

Jeep Grand Cherokee 3.6 V6

Publikováno: 4.prosinec 2012

Jeep Grand Cherokee 3.6 V6 má atraktivní design, nemůžeme opomenout ani způsob, jakým automobilka vyřešila image. Celkové schopnosti vozu jsou uspokojivé. Ovšem, o něco horší je tu motor. Motoru a automatu se totiž do práce moc nechce a pije jako osmiválcová verze.

Auto je neuvěřitelně pomalé, jako by mu někdo nechal zataženou ruční brzdu. Na stovku mu to trvá  deset sekund a když po něm chcete akceleraci na dálnici, odpoví jen hučením. Je to divné, auto, které má papírový výkon 286 koní a točivý moment 347 Nm působí pomaleji než například dieselová Kia Sportage se čtyřválcem.

Na pohled je to hezké auto a má pár předností, jenže s benzínovým šestiválcem nejede a kupodivu si řekne o víc benzínu než dynamicky schopnější osmiválec. Buď volte diesel nebo rovnou verzi 5.7 V8 HEMI.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Interiér je ale docela přehledný, relativně kvalitní a hlavně prostorný, i když vzhledem k ceně na nejlepší z evropských aut nestačí. Vše ale kompenzuje velmi bohatou výbavou, takže se mu dá dost věcí odpustit.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat