Titulní obrázek

Jeep Cherokee po faceliftu? Nic moc!

Publikováno: 25.únor 2013

Americký výrobce Jeep se rozhodl pro facelift modelu Cherokee. Ten se ovšem moc nepovedl. No uvidíme, jak na něho zareagují zákazníci. Hranatý off-road design je totiž minulostí.

Automobilka Jeep nabízí dva modely Cherokee. Menší vůz se jmenuje jen Cherokee. Jeho větší bráška má v názvu Grand, u něho se ale facelift podařil.

Ovšem, pravý opak je bohužel pravdou u zmodernizované varianty Cherokee. I když si možná získá své fanoušky, nám se nelíbí. Maska je silně zakřivená a určitě nás pobaví tři nesourodá světla nad sebou. Společnost to však s tímto autem myslí vážně. Máme se snad začít obávat toho, co si automobilka vymyslí do budoucna?

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Jeep Cherokee však asi nebude patřit ani k vozům, která i přes svou ošklivost krásně jezdí. Minulá generace totiž nestála za nic. Konstruktéři se tedy ani nemusí moc snažit, aby vlastnosti "vylepšili". Cokoli totiž bude lepší než odcházející model. Prý se také zlepšila efektivita - nové auto má mít o 45 % lepší spotřebu. Což je možná jediná dobrá zpráva.

Na bližší technické údaje si bohužel ještě musíme počkat na autosalon v New Yorku.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat