Titulní obrázek

Začne se vyrábět Jeep Wrangler ve verzi pickup?

Publikováno: 20.září 2012

V roce 2005 měl premiéru koncept Jeep Wrangler Pickup. Do této chvíle však není rozhodnuto, zda by Wrangler obstál ve verzi pickup. Mike Manley, prezident Jeepu, prozatím nesdělil více informací o plánované novince. Víme tedy jen, že se něco nového chystá.

Pickup bude pravděpodobně odvozen od nové generace Wrangleru, která se objeví v roce 2015, nebo 2016. Už nyní tak automobilka rozhoduje, zda pickupu dá zelenou. Zatím není jasné, zda tento pickup bude dvoudveřový, nebo čtyřdveřový. Pokud by měl dva páry dveří, nebyl by dle Manleyho tak schopný v terénu. Čtyři dveře by totiž znamenaly delší karoserii a tedy problém s přechodovým úhlem.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Naopak dvoudveřový Wrangler Pickup by se měl chlubit perfektními jízdními vlastnostmi v terénu. Jeep ale rovněž zvažuje, že by se pickup  stal samostatným modelem v nabídce značky. V takovém případě by neničil pověst Wrangleru, pokud by nebyl tolik schopný při jízdě v terénu.

Chrysler Group nyní s Fiatem pracuje na platformě nové generace, která má být velice univerzální. Díky ní nebude nákladné začít vyrábět právě třeba pickup, který by zřejmě nebyl stěžejním modelem značky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat